Domů Rady a Návody Potřebujete nutně nový psací stůl pro vaše dospívající dítko? Podle čeho vybrat...

Potřebujete nutně nový psací stůl pro vaše dospívající dítko? Podle čeho vybrat ten pravý?

-

V první nebo třeba ještě i druhé třídě děti většinou psací stůl nepotřebují. Nechtějí si totiž vypracovávat domácí úkoly samy v dětském pokoji, také potřebují naši pomoc, a tak se často tato každodenní povinnost ve většině rodin odehrává v obýváku nebo jídelně. U jídelního stolu se správně nastavitelnou židlí se ostatně píší úkoly výborně. 

Jestliže ale hledáte psací nebo kancelářské stoly, abyste vybrali ten správný pro dceru či syna, poradíme, nač se zaměřit, abyste vybrali správně. 

Pevný a odolný materiál

V první řadě je důležité, aby byl stůl vyroben z kvalitního materiálu, byl stabilní, odolný, pevný. Mnohdy děti u stolu nejen píší, ale lezou na něj, sedají si na něj. Děti do deseti let jsou schopné vyvádět lumpárny, a je potřeba na to myslet. 

Také použitý nátěr by měl být bezpečný, trvanlivý, neodírat se jen tak, nepraskat… Velmi hezky vypadá psací stůl z lamina. Samozřejmě, krásný je i masiv, ale laminová varianta je mnohem levnější, což je dnes pro většinu obyčejných lidí stěžejní.

Je dobré, aby byly součástí stolu šuplíky nebo skříňka, případně polička pod hlavní deskou, aby mělo dítko úložný prostor i možnost odložit knížku, sešit nebo klávesnici.

Barva stolu, která se vám bude zajisté líbit

Krásné a levné psací stoly najdete na signla-nabytek.cz. Jsou nejen hezké, ale i kvalitní a právě teď se slevou i 50 % z původní ceny. Do dětského pokoje můžete použít třeba bílý psací stůl, který není nudný, pokoj po jeho instalaci zbytečně neztmavne a pocitově neztěžkne. Bílé psací stoly se hodí do pokojíků holek i kluků.

Pokud se vám líbí víc přírodní povrchové úpravy, podívejte se na psací stoly dub sonoma. Tato barva je aktuálně jedna z nejmodernějších, je elegantní, příjemná, hodí se k jakékoli barvě výmalby, vybavení i koberce. 

K dostání jsou i psací stoly v tmavém provedení, které se náctiletým budou také určitě líbit. Záleží na tom, jaké vybavení je kolem, aby společně ladilo.

Velký výběr psacích stolů najdete na signal-nabytek.cz. Stačí si jen vybrat

Mohlo by Vás zajímat

PR článek