Domů Rady a Návody Stavební stroje: Pronájem, prodej a jejich servis

Stavební stroje: Pronájem, prodej a jejich servis

-

Stavebních strojů je celá řada, přičemž se jedná o významné pomocníky, kteří jsou potřební v mnoha různých odvětvích. Hodí se proto znát možnosti, pokud některé stavební stroje sháníte. Společnost nabízí kompletní služby zahrnující půjčovnu, prodej i servis strojů. Výběr tak záleží pouze na vás.

Půjčovna stavebních strojů

Vypůjčení stavebního stroje je praktickým řešením, jestliže ho chcete využívat pouze krátkodobě. Ze široké nabídky si vyberete takové stroje, které se vám zrovna hodí. Stavební stroje či případně mechanizaci si můžete vypůjčit na libovolnou dobu. Spolehnout se můžete na kvalitu vybavení, jelikož pravidelně prochází servisními prohlídkami. Využijte možnosti pronájmu spolehlivé stavební techniky, a to přesně pro vámi vybraný termín.

Bazar strojů

Jestliže vám nevyhovuje možnost krátkodobého či dlouhodobého pronájmu, pak se přímo nabízí bazar stavebních strojů a mechanizace. V nabídce najdete použité stavební stroje v komisním prodeji. Všechny stroje jsou prověřené, přičemž sehnat můžete i zánovní či použité náhradní díly, pneumatiky, paletizační vidle, lopaty a mnoho dalšího. Využít lze také zprostředkování prodeje či koupě, protiúčtu za nový, případně i individuálního dovozu.

Kvalitní servis

Díky širokému sortimentu není třeba dlouho čekat na náhradní díly. V nabídce jsou skladem tisíce položek náhradních dílů. O spolehlivý servis se pak postarají pravidelně školení servisní mechanici, kteří se skvěle vyznají ve svém oboru. Servis je prováděn v místě nasazení stroje, stačí tedy zavolat a servisní vozidla vyrazí na dohodnuté místo. Díky tomu je tak oprava rychlá, spolehlivá a nebudete muset řešit žádné starosti navíc.

Rozmanité služby společnosti vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Ať už je tedy vaše přání ohledně stavebních strojů jakékoliv, neváhejte obrátit se na profesionály ve svém oboru.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek