Domů Bydlení U české společnosti AZ Plastik, spol. s r.o. najdete nejrůznější typy plexiskla

U české společnosti AZ Plastik, spol. s r.o. najdete nejrůznější typy plexiskla

-

Potřebujete nahradit starý díl z plexiskla novým, kvalitnějším, nepoškozeným? Nebo je plexisklo materiál, který chcete vyzkoušet tam, kde vám doteď sloužil jiný materiál? Pak se podívejte na webové stránky az-plastik.cz, kde najdete společnost AZ Plastik, spol. s r.o., jež se zabývá výrobou i prodejem zboží z plexiskla i dalších materiálů. Na trhu je již více než 20 let, a tak má obrovské zkušenosti a patří k uznávaným firmám v tomto oboru. Obrací se na ni jiní s menšími, střeními i objemnými a dlouhodobými projekty.

Plexisklo na míru přesně pro vás

Různé firmy mohou potřebovat různé velikosti i různě upravené plexisklo. Právě proto nabízí AZ Plastik, spol. s r.o. plexisklo na míru. Díky tomu je možné setkávat se s plexisklem na mnoha místech různých odvětví. Výrobky z plexiskla se uplatňují v letectví, dopravě, stavebnictví, strojírenství, potravinářství, zdravotnictví, reklamně i jinde.

Společnost se od počátku zaměřuje na zpracování a prodej plexiskla, polykarbonátu, polyesterových desek a jiných deskových materiálů. Je certifikována dle mezinárodních norem řízení kvality ISO 9001.

Mnohé technologie zpracování plexiskla

Při zpracování plexiskla lze použít různě technologie. Jde o řezání plexiskla, lepení, leštění, laserování, frézování, ohýbání plexiskla, lisování, vyfukování a tombstone.

Den co den je používáno např. řezání plexiskla. Stejně jako řezání karbonátu patří k základním úkonům při zpracování těchto materiálů. Společnost s přehledem zvládá jak formátování „nahrubo“, tak přesnější řezání. Má k dispozici několik formátovacích pil různých velikostí, a tak lez řezat až do max. rozměru tabule materiálu 3 050 x 2 050 mm.

Pokud potřebujete, lze provést i leštění plexiskla, aby vzhled hrany nebránil jejímu užití – estetice.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek