Domů Bydlení Víte, proč jsou hliníkové zahradní pergoly oblíbené nejen pro zastřešení terasy?

Víte, proč jsou hliníkové zahradní pergoly oblíbené nejen pro zastřešení terasy?

-

Jestliže vlastníte terasu u rodinného domu, nebo máte na zahradě prostor, který chcete chránit před deštěm i sluncem, bude vám jistě vyhovovat některý typ pergoly. U nás si můžete koupit kvalitní hliníkové pergoly se stahovací střechou od společnosti ATYPY. Společnost nabízí i moderní a komfortní bioklimatické pergoly. Pojďme si k hliníkovým pergolám říct více informací. 

Hezké a účinné zastřešení terasy

Pokud se rozhodnete pro zahradní pergolu, získáte spolehlivé zastřešení terasy na mnoho let. Společnost dodává hliníkové pergoly se stahovací střechou, které můžete vzhledem k jejich vysoké odolnosti využívat i 10 měsíců v roce. Hodí se proti slunci, dešti i větru.

Stahovací střechu zahradní pergoly tvoří nepromokavé třívrstvé PVC s hliníkovými profily. Pergola je konstruována tak, aby odolala větru o rychlosti až 117 km/h. Výroba probíhá na míru, můžete zastřešit přesně takový prostor, jaký potřebujete.

Hliník je nejen lehký, pevný a stabilní, ale také bezúdržbový. V pozdějším věku oceníte, že se o pergolu nemusíte nijak starat. Navíc ušetříte mnoho času, který byste strávili prací, ale i peníze za nátěrové hmoty, které byste spotřebovali.

Protože je střecha stahovací za pomoci motoru, který se ovládá dálkovým ovládáním (ručně nelze), kdykoli si budete přát PVC stáhnete pod malou stříšku a nebude vám v interiéru stínit. Chcete se slunit? Stáhněte střechu a můžete.

Podívejte se i na bioklimatické pergoly

Líbit se vám jistě bude i bioklimatická pergola. Její nastavitelné lamely umožňují cirkulaci vzduchu na terase. Přitom lamely skvěle stíní i v případě, že jsou otevřeny. Pokud začne pršet, během chviličky můžete lamely otočit a vytvořit naprosto nepromokavou střechu.

Do konce prosince se slevou 20%.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek